GİZLİLİK VE ÖDEME GÜVENLİĞİ 

 

GİZLİLİK:

cepfiks.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir cepfiks.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine

yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece cepfiks.com bünyesinde kullanılmaktadır.

cepfiks.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 cepfiks.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, cepfiks.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla cepfiks.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu

bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


ÖDEME GÜVENLİĞİ:

Ayrıca cepfiks.com'da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz

değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde cepfiks.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin cepfiks.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi  sağlanmaktadır.

Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.